PLATFORMA Thule RideOn 9502 2 ROWERY + gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Thule
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • Cena netto: 787,80 zł 969,00 zł

Thule RideOn 9502 to  bagażnik rowerowy montowany na hak samochodu z nowatorskim mocowaniem, które dzięki uniwersalnej konstrukcji pasuje do większości haków. Umożliwia łatwy i szybki montaż oraz nie wymaga żadnej regulacji.  Każdy przewożony rower mocowany jest w trzech punktach. Oba koła przy pomocy solidnych pasków zębatych, dopasowujących się do rozmiarów opon a rama przy pomocy uchwytu pokrytego warstwą trwałej, chroniącej ramę pianki.

Thule RideOn 9502 to  bagażnik rowerowy montowany na hak samochodu z nowatorskim mocowaniem, które dzięki uniwersalnej konstrukcji pasuje do większości haków. Umożliwia łatwy i szybki montaż oraz nie wymaga żadnej regulacji.  Każdy przewożony rower mocowany jest w trzech punktach. Oba koła przy pomocy solidnych pasków zębatych, dopasowujących się do rozmiarów opon a rama przy pomocy uchwytu pokrytego warstwą trwałej, chroniącej ramę pianki. Bagażnik jest nisko usadowiony, co ułatwia załadunek rowerów oraz zmniejsza opory aerodynamiczne podczas jazdy. Konstrukcja mocowania pozwala na odchylanie i ułatwia dostęp do bagażnika auta również z zamontowanymi rowerami. Bagażnik wyposażony jest w kompletne oświetlenie tylne, włączane w instalacją elektryczną auta przy pomocy 7-bolcowej wtyczki. Posiada również miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co znakomicie ułatwia transport i przechowywanie. W komplecie taśmy do mocowania rowerów. Thule RideOn 9502 mieści dwa rowery. Spełnia normy City Crash.

 

Funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta również z zamontowanymi rowerami.


Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.Prosty i wygodny w obsłudze. Niezwykle stabilny i bezpieczny, przeznaczony do wszystkich typów samochodów. Opatentowane, niezawodne mocowanie pasuje do większości typów haków.

Specyfikacja:

· Ilość przewożonych rowerów:2
· Mocowanie ramy roweru:
- Specjalny pałąk z warstwą ochronną na zewnętrznej powierzchni
· Mocowanie koła roweru w regulowanych uchwytach:
- paski zębate z mechanizmem szybkiego uwalniania do mocowania kół o różnych rozmiarach opon
· Średnica ramy roweru: dowolna
· Wysokość opony z obręczą: dowolna
· Zamknięcie roweru w bagażniku - GRATIS - linka z zamkiem
· Zamknięcie całego bagażnika na aucie: dodatkowym zamkiem Thule 957 (opcja - można dokupić)
· Dostęp do bagażnika auta z zamontowanymi rowerami: tak
· Posiada tylne światła oraz podstawę tablicy rejestracyjnej,
· Złącze elektryczne: 7 bolców
· Ładowność: 45 kg
· Masa własna: 17 kg
· Certyfikat: TUV/EuroBE
· Gwarancja: 5 lat

Zamek Thule 957: opcja dopłata 45zł