PODKŁAD NA RDZĘ BRUNOX Epoxy ODRDZEWIACZ 1 Litr

  • Cena netto: 95,00 zł 116,85 zł

Neutralizator rdzy + podkład EPOZYDOWY w JEDNYM 1000ml


ZŻERA RDZĘ CHRONI METAL
SYSTEM ZAPOBIEGANIA I ZŻERANIA KOROZJI


BRUNOX EPOXY® to jedyny opatentowany neutralizator rdzy i system gruntujący w jednym stworzony na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy na metalu organiczny związek żelaza, który zatrzymuje rdzę i daje perfekcyjny podkład. Preparat ten nadaje się wyśmienicie do renowacji powłoki lakierniczej pojazdów, maszyn, instalacji. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji, oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek - również chemo-utwardzalnych). Nie zawiera metali ciężkich i kwasów mineralnych, nadaje się do nanoszenia pistoletem natryskowym.


Sposób zastosowania w 3 krokach:

1.Należy usunąć rdzę luźno przylegającą do podłoża, smar, zanieczyszczenia np. przy pomocy szczotki drucianej, papieru ściernego, tarczy szlifierskiej itp.
2.Następnie należy nałożyć za pomocą pędzla, wałka lub pistoletu natryskowego 2-3 warstwy preparatu.
Uwaga: Potrzebną ilość należy odlać do osobnego pojemnika i bezpośrednio z niego nanosić preparat. Nigdy nie moczyć pędzla bezpośrednio w oryginalnym pojemniku, aby BRUNOX nie wdał się w reakcję z rdzą.
3.Po wyschnięciu - najlepiej 24h - nanieść lakier kryjący.

Zastosowanie na: 
  • samochodach,
  • maszynach,
  • instalacjach,
  • przemysłowych konstrukcjach stalowych.
  • oraz innych